Uvnitř Owen Stitch - 2 minuty

Dopad

Chceme, aby naše výrobky měly pozitivní environmentální a sociální dopad. Zavazujeme se přispívat 5% z každého prodeje na ochranu životního prostředí a podporu komunit na místech, odkud pochází naše materiály.

Jsou to firmy a jednotlivci, kteří berou odpovědnost za životní prostředí. Jsou to vědomí spotřebitelé, kterým záleží na pozitivním dopadu.

Když identifikujeme problém, který bychom mohli sami řešit nebo alespoň přispět ke změně, jednáme okamžitě. Přijímáme rizika taková, jaká jsou.

Protože co děláme dnes, má dopad zítra. Zaměřujeme se na místa, která dobře známe a na kterých můžeme přispět k pozitivní změně. Etické sourcing lokace jsou místa, kde musíme jít o krok dál a vrátit víc, než co jsme si vzali.

Náš první projekt

Alokace z prodejů v roce 2021 přispívá na výstavbu vodní studny pro nomádskou komunitu severozápadně od Darkhan v Mongolsku.

2021 aktualizace: pandemie nás zpomalila, ale nezastavila. Všechny příspěvky budou transparentně publikovány na této stránce. Pro nejnovější aktualizace sledujte náš Instagram @owenstitch.

Další čtení

Nepíšeme často,
ale odběru nebudeš litovat.

Děkujeme, odběr je potvrzen
Při odesílání formuláře se něco pokazilo

* Včetně respektu k tvému soukromí

© 2021 Owen Stitch Studios s.r.o., Všechna práva vyhrazena.